jedna mamička,(len) dve ruky, štyri deti...a veľká chuť do pletenia a háčkovania :)

Začalo to čiapočkami pre moje deti, šálikmi pre mojich blízkych, známych. Ale keďže som pletenia a háčkovania stále nemala dosť, hľadala som miesto uplatnenia a keď som natrafila na Sashe - hneď som vedela , čo chcem robiť.


čím som iná

•kvalitná ručná práca,
• prírodné vlny – alpaca, mohér, bavlna, merino, vlna
• individuálny prístup,
• romantický look,
• profesionalita.

V mojej ponuke nájdete svadobné bolerká, mohérové oversize svetre a rôzne doplnky. Viem však upliesť skoro všetko a pletiem aj na zákazku,stačí mi napísať.

Veľa pletiem hlavne zo 100% bavlny, vlny, alpaky, merina ale aj jemnučkého mohéru. Do každého modelu sa snažím vložiť aj kúsok romantiky a snažím sa o kvalitnú prácu. Čo sa týka farieb, milujem jednoduchosť a väčšina modelov je jednofarebná.A pohľad do súkromia - volám sa Ľubica, bývam na Východnom Slovensku, v malej obci medzi Bardejovom a Prešovom. Som vydatá a mám 2 dcéry a 2 chlapcov. Predtým som pracovala ako učiteľka. Milujem svojho manžela, deti..... rada si pozriem historický film, milujem grilovanie, jazdu na koni, rada relaxujem pri pletení a káve...dodanie tovaru
Doba dodania je väčšinou 2 týždne, v jeseni a v zime sa táto doba môže predĺžiť aj na 4 týždňov. Preto prosím objednávajte v predstihu - keďže všetko pletiem sama. Vecičky skladom posielam hneď na druhý deň od prijatia platby.
Ak si nie ste istý farbou priadze, napíšte mi a pošlem Vám vzorku poštou, zdarma.

Každý kúsok má prišitý koženkový a saténový štítok ROMANTIC, priložený návod ako sa starať o pletené kúsky, taktiež aj kúsok priadze a samozrejme darček, posielam starostlivo zabalené v poštovej krabici, po zaslaní posielam aj podacie číslo, aby ste  mohli sledovať vašu zásielku.
Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte ma kontaktovať, budem sa tešiť...:)

 

pre zákazníkov z Čiech mám vytvorený FIO účet, takže za prevod neplatíte.Ľubica