Ako to všetko začalo?

Veľkou chuťou urobiť spoluprácu s iným výnimočným predajcom tu na Sashe - a že je ich tu dosť, to mi veru dáte zapravdu. Nemala som konkrétnu predstavu, s kým by to malo byť...predajca šperkov, svadobný salón, kabelky....

Nemusela som ani dlho hľadať.... Keď som si otvorila Anetkin obchodík  - AnettSoutache, hneď som vedela, že by to mohol byť jeden úžasný projekt a kopec romantických fotiek. Veľmi sa mi páčia jej šperky majú taký nádych romantiky....presne ako ja :)

 

No nie sú nádherne romantické?

S malou dušičkou som jej teda napísala a čakala na odpoveď. Ku podivu odpoveď prišla hneď a bola kladná. Keďže kvoli veľkej vzdialenosti sme sa osobne ešte nestretli, všetko potrebné sme dohodli cez správy.

Poslala som Anetke vzorkovník priadze a ona hneď začala pracovať na náušničkách, náramkoch a náhrdelníkoch, ktoré by sa výzorovo a farbou hodili k mojim modelom.

Takto sa Anetka snažila doladiť farbičky :)

 

 

Za pár týždňov som jej krásne šperky mala doma a mohla ich aj s mojimi pletenými kúskami odniesť fotografke. Tieto nádherné fotky nám nafotila Miška s Martinkou z Michaela Rolland Photography z Prešova.

 

A ešte veľa ďalších, ktoré budú postupne pribúdať v našich obchodíkoch...

Či sa to všetko podarilo, veru posúďte sami...:)

Ph: Michaela Rolland Photography

Šperky: AnettSoutache

Pletené oblečenie: Romantic

Príjemné nakupovanie Vám prajú

Anetka a Ľubka